0212 223 72 56
info@wientercume.com
Hizmetlerimiz
Hukuki Tercüme
Wien Tercüme hukuki metinler, şirket evrakları, gümrük Belgeleri gibi hukuk kapsamına giren evrakların tercüme hizmetini vermektedir.
Ticari Tercüme
Wien Tercüme İnşaat, turizm, tekstil, denizcilik, havacılık, otomotiv, kimya, tip, kozmetik gibi alanlarda ticari faaliyet gösteren firmaların, ticari Yazışmaları ve ihale evrakları gibi ticari evrakların tercüme hizmetini vermektedir.
Simultane Tercüme
Simültane çeviri, genellikle geniş katılıma sahip büyük toplantı, kongre, konferans, televizyon yayınları gibi etkinliklerde özel ekipmanlar yardımıyla ayrı bir kabin içerisinde konuşlanan bir tercümanın konuşmacılara ve katılımcılara verdiği tercüme hizmetidir. Simültane tercümede, tercümanımız konuşmacı ile aynı anda çeviri yapmaktadır.
Noter Yeminli Tasdikli Tercüme
Tercümesi yapılan belgelerinizin, bazı durumlarda yasal geçerlilik kazanması için “noter yeminli tercüme” olması gerekmektedir. Noter Yeminli Tercüme noter yeminli tercüman tarafından, kaynak dilden hedef dile, aslına uygun olarak tercüme edilmiş, Tercüme’yi yapan tercüman tarafından imzalanmış ve mühürlenmiş Tercümedir
Yazılı Tercüme Hizmeti
Wien Tercüme, kurumsal veya kişisel her türlü evrak, belge, katalog gibi tercümesi istenen evrakları tercüme ederek yazılı tercüme hizmeti vermektedir
Teknik Teknik
Sözleşmeler, bankacılık, finans işlemleri, ticari teklifler, dokümanlar, uluslar arası taahhütler, ihaleler, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar, toplantı tutanakları v.b. yazılı tercümeler, konularında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.
Copyright © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
0 (212) 223 72 56
Web Tasarım |